Nuomojamas 3 kambarių butas, Užupis, Paupio g., 69m², 1 aukštas

Vilnius, Paupio g.
Išnuomotas
Adresas
  • Miestas: Vilnius
  • Gatvė: Paupio g.

Bendra informacija
  • Plotas: 69,00m2
  • Kambarių skaičius: 3
  • Aukštas: 1
  • Aukštų sk.: 3
  • Metai: 1840
  • Pastato tipas: Mūrinis
  • Šildymas: Dujinis
  • Įrengimas: Įrengtas

Aprašymas

Paupio g., Užupyje, ilgalaikei nuomai nuomojamas labai erdvus, ramių spalvų interjero 3-jų kambarių butas. Nors namas ir mena 1840 m., tačiau butas įrengtas šiuolaikiškai. Užupis tai ypatinga Vilniaus vieta, atskirta Vilnelės upės. Nors rajonas ir mažas, tačiau turtingas įvairių, romano vertų istorijų bei laisvos sielos savitų gyventojų kaimynystės. Bute mielai laukiama draugiška, rami, moki šeima su mažamečiais vaikučiais ar be jų nuolatiniam gyvenimui. Būstas puikiai tiktų ir studentėms. Augintinio klausimas svarstytinas, tiesiog turim papildomų sąlygų.
Būste jau yra visi būtinieji baldai, nemažai miegamųjų vietų, bei būtinoji, puikiai veikianti, buitinė technika naujųjų gyventojų patogumui. Virtuvė sujungta su erdviu gyvenamuoju kambariu, kuriame gera vakaroti, žiūrėti įdomų filmą, kartu gaminti pietus ar tiesiog mėgautis rytine ramybe prie gardžios kavos puodelio. Yra erdvus miegamasis kambarys su patogia, dvigule lova. Vieną esamų kambarių galite naudoti pagal savo poreikius: tai gali būti ir Jūsų darbo kambarys, ir vaikų ar tiesiog poilsio, laisvalaikio. Funkcionaliai įrengtas kambariukas-drabužinė su džiovykle Jūsų patogumui. Šviesus, jaukus, didelis vonios kambarys, įrengtas itin moderniai.
Būstas šildomas dujomis. Temperatūrą bute reguliuosite pagal savo poreikius, savarankiškai. Laiptinė saugi, rakinama kodinėmis durimis. Aplinka stebima video kameromis. Rami ir draugiška kaimynystė suteikia jaukumo jausmą.
Daugiabučiui priklausančiame vidiniame kieme visada rasite vietos savo ir svečio automobiliui. Po buto langais jauki poilsio zona su suoleliu Jūsų ramiam poilsiui po įlgų darbo ar studijų valandų…
Šiuo metu tai vienas prestižiskiausių ir brangiausių sostinės rajonų. Čia gausu lankytinų vietų, tokių kaip: Užupio angelas, Altanos kalva, Užupio tiltas ir pasienio punktas, Užupio meno inkubatorius, Užupio undinėlė, Užupio katinas ir daugybė kt.
Patogus ir greitas susisiekimas su miesto centru. Išėjus pasivaikščioti lengvai pasieksite sostinės senamiestį, Pavilnių regioninį parką, Tymo turgaus aikštę, Kūdrų parką, Misionierių ir Bernardinų sodus bei Vilnios upės pakrantes. Aplink rasite ir prekybos centrus bei nemažai mielų vietų užkąsti ar pavakarieniauti.
Bus prašomas 1 mėnesio nuomos dydžio depozitas ir vienkartinis tarpinikavimo mokestis. Maloniai kviečiame gyvai buto apžiūrai. Skambinkite Jums patogiu laiku. Atsakome ir į žinutes.


Kaina

Pasiteirauti dėl apžiūros