Sodo namas, Balsiai, Pagubės Sodų 19-oji g., 77m², 6a

Vilnius, Pagubės Sodų 19-oji g.
Parduotas
Adresas
  • Miestas: Vilnius
  • Gatvė: Pagubės Sodų 19-oji g.

Bendra informacija
  • Plotas: 77,00m2
  • Sklypo plotas: 6,00 a
  • Aukštų sk.: 2
  • Metai: 1984
  • Pastato tipas: Mūrinis
  • Namo tipas:Sodo namas
  • Šildymas: Kietu kuru
  • Įrengimas:Įrengtas

Aprašymas

SB “Ąžuolynas”, Balsiuose, Pagubės Sodų 19-oje g. parduodamas plytų mūro sodo namas su įrengta palėpe bei 6 arų žemės sklypu. Namas tinkamas vasarojimui, tačiau papildomų investicijų ir rekonstrukcijų pagalba turėsite galimybę įsikurti čia ir nuolatiniam patogiam gyvenimui visais metų laikais. Tai puiki vietai įsikurti šeimai, auginti vaikus ir gyventi komforte, susikūrus sau patogią buitį.
Taisyklingos stačiakampio formos, pailgas, lygus sodų paskirties sklypas gali būti tuo pačiu išnaudotas sodo sodinimui (keletas vaismedžių čia jau yra), vejai želdinti, šiltnamio įrengimui ar daržui bei dekoratyvinių augalų darželiams. Yra vietos įsikurti vaikų žaidimų aikštelę ar poilsio zoną su mielais suoliukais, lauko židiniu ar pavėsine lauko pietums. Jūsų vizijų įgyvendinimui skirta visa sklypo erdvė.
Kaimyninai sklypai yra nuolat prižiūrimi ir puoselėjami. Aplink yra ir nuolat čia gyvenančių gyventojų. Privažiavimas prie sklypo yra patogus, nuolat prižiūrimas.
76 kv.m.bendro ploto namas yra funkcionaliai išplanuotas. Pirmajame namo aukšte yra virtuvė, vonios kambarys su tualetu, didelis ir erdvus gyvenamasis kambarys. Palėpe įrengta gyvenimui, čia galima įsirengti miegamąji ar vaikų kambarį-tai jau Jūsų pasirinkimo teisė. Namas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika. Gyvenimo pradžiai to pilnai pakanka, o eigoje turėsit galimybę viską pasikeisti ir patobulinti pagal savo poreikius. Sklype yra artezinis gręžinys, kuriuo naudojasi tik šio namo gyventojai. Geriamas vanduo yra geros kokybės.
Rūsyje Jūsų patogumui yra malkinė (namas kūrenamas kietu kuru), židinys, pirtis, baseinas. Visa tai reikalauja atnaujinimo, tačiau viską galima prikelti naujam gyvenimui. Drąsiai įgyvendinkite čia savo svajones!
Rami, tvarkinga ir saugi kaimynystė. Po ilgų metų čia gyvena jau susiformavusi, taiki ir draugiška gyventojų bendruomenė.

Sodų bendrija išsidėsčiusi gražioje vietovėje. Netoliese išsidriekęs miškas ir Žaliųjų ežerų kraštovaizdžio draustinis, kuriuo nesunkiai pasieksite Balsio ir Gulbino ežerus. Kiek toliau teka gražuolė Neris. Tai tobula vieta Jūsų svajonių namams ar vasarojimui ramybėje, idilėje, netoli gamtos. Balsiai apsupti Verkių regioninio parko, tai puiki vieta vertinantiems ramybę bei mėgstantiems aktyvų laisvalaikio praleidimą gamtoje.
Netoliese yra pora didžiųjų prekybos centrų. Namas strategiškai patogioje vietoje, iki sostinės centro apie 14 km. Netoliese yra autobusų stotelė. Patogus susisiekimas nuosavu ir visuomeniniu transportu su visu miestu.
Norint užduoti papildomus kl. ar gyvai apžiūrėti butą prašom skambinti Jums patogiu laiku. Atsakome ir į žinutes.


NT brokeris Ernestas Mankevičius.


Kaina

Pasiteirauti dėl apžiūros