+370 657 44512
Objektai
9
Результаты
Вид
Аренда
(5)
Продажа
(4)
Топ предложения
(1)
Объект
Все
(9)
Квартира
(7)
Дом, усадьба, дача
(1)
Гараж
(0)
Помещения
(0)
Участок
(1)
Краткосрочная аренда
(0)
Комната в аренду
(1)
Показать:
36
72
Топ предложение
Дом (жилой)
Продажа
33
Gyvenamasis namas, Salininkai, Kelmijos Sodų 7-oji g., 2 aukštų, 156m², 5a, €220000
Vilniaus m., Salininkai, Kelmijos Sodų 7-oji g.
€220000
(1410,26 €/m²)
5
k.
156
m
2
5
a
Смотреть
Квартира
Аренда
6
Nuomojamas 2 kambarių butas, Naujamiestis, Gerosios Vilties g., 45m², 3 aukštas, €400
Vilniaus m., Naujamiestis, Gerosios Vilties g.
€400
/ в месяц
(8,89 €/m²)
2
k.
45
m
2
3
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
9
Nuomojamas 1 kambario butas, Antakalnis, Antakalnio g., 27m², 5 aukštas, €450
Vilniaus m., Antakalnis, Antakalnio g.
€450
/ в месяц
(16,67 €/m²)
1
k.
27
m
2
5
a.
Смотреть
Квартира
Продажа
28
5 kambarių butas, Grigiškės, Vilniaus g., 92m², 5 aukštas, €199900
Vilniaus m., Grigiškės, Vilniaus g.
€199900
(2172,83 €/m²)
5
k.
92
m
2
5
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
4
Nuomojamas 2 kambarių butas, Žirmūnai, Žirmūnų g., 45m², 4 aukštas, €520
Vilniaus m., Žirmūnai, Žirmūnų g.
€520
/ в месяц
(11,56 €/m²)
2
k.
45
m
2
4
a.
Смотреть
Квартира
Продажа
16
1 kambario butas, Šeškinė, Ukmergės g., 14m², 3 aukštas, €55000
Vilniaus m., Šeškinė, Ukmergės g.
€55000
(3928,57 €/m²)
1
k.
14
m
2
3
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
14
Nuomojamas 1 kambarys, Naujoji Vilnia, Parko g., 12m², 10 aukštas, €280
Vilniaus m., Naujoji Vilnia, Parko g.
€280
/ в месяц
(23,33 €/m²)
1
k.
12
m
2
10
a.
Смотреть
Участок
Продажа
5
Sklypas (miškų ūkio), Dvarelio g., 77a, €18000
Vilniaus r. sav., Gudelių k., Dvarelio g.
€18000
(233,77 €/a)
77
a
Смотреть
Квартира
Аренда
8
Nuomojamas 1 kambario butas, Šnipiškės, Rinktinės g., 18m², 3 aukštas, €400
Vilniaus m., Šnipiškės, Rinktinės g.
€400
/ в месяц
(22,22 €/m²)
1
k.
18
m
2
3
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
10
Снято
Nuomojamas 2 kambarių butas, Naujamiestis, Savanorių pr., 50m², 3 aukštas
Vilniaus m., Naujamiestis, Savanorių pr.
2
k.
50
m
2
3
a.
Смотреть
Квартира
Продажа
18
Зарезервирован
3 kambarių butas, Šnipiškės, Rinktinės g., 71m², 8 aukštas
Vilniaus m., Šnipiškės, Rinktinės g.
3
k.
71
m
2
8
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
27
Снято
Nuomojamas 2 kambarių butas, Senamiestis, Pamėnkalnio g., 45m², 3 aukštas
Vilniaus m., Senamiestis, Pamėnkalnio g.
2
k.
45
m
2
3
a.
Смотреть
Участок
Продажа
2
Зарезервирован
Sklypas (žemės ūkio), 250a
Trakų rajono sav., Mamavio k.
250
a
Смотреть
Квартира
Аренда
14
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Parko g., 21m², 2 aukštas
Vilniaus r. sav., Buivydiškių k., Parko g.
1
k.
21
m
2
2
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
8
Снято
Nuomojamas 2 kambarių butas, Šnipiškės, Kalvarijų g., 30m², 2 aukštas
Vilniaus m., Šnipiškės, Kalvarijų g.
2
k.
30
m
2
2
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
17
Снято
Nuomojamas 1 kambarys, Šeškinė, Ukmergės g., 15m², 4 aukštas
Vilniaus m., Šeškinė, Ukmergės g.
1
k.
15
m
2
4
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
9
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Žvėrynas, Studentų g., 18m², 4 aukštas
Vilniaus m., Žvėrynas, Studentų g.
1
k.
18
m
2
4
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
15
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Justiniškės, Taikos g., 40m², 5 aukštas
Vilniaus m., Justiniškės, Taikos g.
1
k.
40
m
2
5
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
18
Снято
Nuomojamas 2 kambarių butas, Pašilaičiai, Žemynos g., 50m², 4 aukštas
Vilniaus m., Pašilaičiai, Žemynos g.