+370 657 44512
Objektai
10
Результаты
Вид
Аренда
(6)
Продажа
(4)
Топ предложения
(1)
Объект
Все
(10)
Квартира
(5)
Дом, усадьба, дача
(2)
Гараж
(0)
Помещения
(3)
Участок
(0)
Краткосрочная аренда
(0)
Комната в аренду
(0)
Показать:
36
72
Топ предложение
Многоквартирный дом
Продажа
31
Sublokuotas namas, Žaliakalnis, Žeimenos g., 2 aukštų, 97.55m², 2.28a, €515000
Kauno m., Žaliakalnis, Žeimenos g.
€515000
(5255,10 €/m²)
4
k.
97,55
m
2
2,28
a
Смотреть
Квартира
Продажа
10
1 kambario butas, Markučiai, Subačiaus g., 17.26m², 3 aukštas, €71500
Vilniaus m., Markučiai, Subačiaus g.
€71500
(4205,88 €/m²)
1
k.
17,26
m
2
3
a.
Смотреть
Помещения
Аренда
9
Nuomojamas sandėliavimo patalpos, Žirmūnai, Kalvarijų g., 117m², 1 aukštas, €990
Vilniaus m., Žirmūnai, Kalvarijų g.
€990
/ в месяц
(8,46 €/m²)
117
m
2
Смотреть
Квартира
Аренда
22
Nuomojamas 3 kambarių butas, Pilaitė, Sidaronių g., 53m², 1 aukštas, €1050
Vilniaus m., Pilaitė, Sidaronių g.
€1050
/ в месяц
(19,81 €/m²)
3
k.
53
m
2
1
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
6
Nuomojamas 1 kambario butas, Naujamiestis, Vytenio g., 20m², 4 aukštas, €460
Vilniaus m., Naujamiestis, Vytenio g.
€460
/ в месяц
(23,00 €/m²)
1
k.
20
m
2
4
a.
Смотреть
Многоквартирный дом
Аренда
31
Nuomojamas sublokuotas namas, Eiguliai, Žeimenos g., 2 aukštų, 100m², 2.28a, €1890
Kauno m., Eiguliai, Žeimenos g.
€1890
/ в месяц
(18,90 €/m²)
4
k.
100
m
2
2,28
a
Смотреть
Помещения
Аренда
11
Nuomojamas patalpos, Šiaurės miestelis, Lakūnų g., 66m², 2 aukštas, €550
Vilniaus m., Šiaurės miestelis, Lakūnų g.
€550
/ в месяц
(8,33 €/m²)
66
m
2
Смотреть
Помещения
Аренда
8
Nuomojamas patalpos, Žirmūnai, Lakūnų g., 104m², 1 aukštas, €1560
Vilniaus m., Žirmūnai, Lakūnų g.
€1560
/ в месяц
(15,00 €/m²)
104
m
2
Смотреть
Квартира
Продажа
21
4 kambarių butas, Senamiestis, Islandijos g., 75.45m², 1 aukštas, €370000
Vilniaus m., Senamiestis, Islandijos g.
€370000
(4933,33 €/m²)
4
k.
75,45
m
2
1
a.
Смотреть
Квартира
Продажа
9
1 kambario butas, Šnipiškės, Kalvarijų g., 22m², 1 aukštas, €87000
Vilniaus m., Šnipiškės, Kalvarijų g.
€87000
(3954,55 €/m²)
1
k.
22
m
2
1
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
12
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Karoliniškės, Apolinaro Juozo Povilaičio g., 35m², 5 aukštas (1)
Vilniaus m., Karoliniškės, Apolinaro Juozo Povilaičio g.
1
k.
35
m
2
5
a.
Смотреть
Участок
Продажа
13
Продано
Sklypas (sklypas soduose), Antakalnis, Laurų Sodų 3-ioji g., 6.24a
Vilniaus m., Antakalnis, Laurų Sodų 3-ioji g.
6,24
a
Смотреть
Квартира
Аренда
7
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Žirmūnai, Kalvarijų g., 22m², 1 aukštas (7)
Vilniaus m., Žirmūnai, Kalvarijų g.
1
k.
22
m
2
1
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
8
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Naujamiestis, Vytenio g., 21m², 4 aukštas
Vilniaus m., Naujamiestis, Vytenio g.
1
k.
21
m
2
4
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
5
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Žirmūnai, Kalvarijų g., 22m², 1 aukštas (6)
Vilniaus m., Žirmūnai, Kalvarijų g.
1
k.
22
m
2
1
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
22
Снято
Nuomojamas 3 kambarių butas, Pilaitė, Sidaronių g., 53m², 1 aukštas
Vilniaus m., Pilaitė, Sidaronių g.
3
k.
53
m
2
1
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
10
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Naujamiestis, Vytenio g., 20m², 4 aukštas (1)
Vilniaus m., Naujamiestis, Vytenio g.
1
k.
20
m
2
4
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
11
Снято
Nuomojamas 1 kambario butas, Naujininkai, Adutiškio g., 33m², 2 aukštas
Vilniaus m., Naujininkai, Adutiškio g.
1
k.
33
m
2
2
a.
Смотреть
Квартира
Аренда
10
Снято
Nuomojamas 2 kambarių butas, Senamiestis, Sodų g., 35m², 2 aukštas (1)
Vilniaus m., Senamiestis, Sodų g.
2
k.
35
m
2
2
a.
Смотреть