Nuomojamas 1 kambario butas, Šnipiškės, Tuskulėnų g., 33m², 5 aukštas, €420

Vilniaus m., Šnipiškės, Tuskulėnų g.
€420 / per month (12.73 €/m²)
2026-05-15 Seen: 11
Address
  • Municipality: Vilnius
  • City: Vilniaus m.
  • Neighborhood: Šnipiškės
  • Street: Tuskulėnų g.

General information
  • Area: 33.00m2
  • Number of rooms: 1
  • Floor: 5
  • No. of floors: 9
  • Year built: 1976
  • Renovacijos metai: 2024

Description

NETOLI CENTRO, NUOMOJAMAS 1K. BUTAS

Renovuotame name, nuomojamas ilgam laikui, tvarkingas 1 kambario butas (plotas – 33 kv.m). Vienas atskiras kambarys sujungtas su balkonu, virtuvė, koridorius, tualetas ir vonia yra kartu.

Buitinė technikos ir baldų yra minimaliai. Bus miegamoji lova. Šildomos tualeto grindys, yra pakeista elektros instaliacija ir vamzdynai.

Galima su nedideliu gyvūnu. Nedideli komunaliniai mokesčiai.

Geras susisiekimas su visais miesto rajonais.

 

**********************************

O gal reikia pagalbos ir Jums išnuomoti ar parduoti savo Nekilnojamąjį turtą, paskambinkite.

 

Price
€420 (12.73 €/m²)

Contact agent to view the property

Become one of us! Join the OPPA team of brokers.