Nuomojamas 1 kambario butas, Žvėrynas, Latvių g., 40m², 2 aukštas, €600

Vilniaus m., Žvėrynas, Latvių g.
€600 / per month (15.00 €/m²)
2026-05-22 Seen: 15
Address
  • Municipality: Vilnius
  • City: Vilniaus m.
  • Neighborhood: Žvėrynas
  • Street: Latvių g.

General information
  • Area: 40.00m2
  • Number of rooms: 1
  • Floor: 2
  • No. of floors: 6
  • Year built: 2000
  • Building type: Block house
  • Šildymas: Central thermostat , Electric
  • Equipment: Fully equipped

Features
  • High ceilings
  • It is possible to declare a place of residence

Description

Nuomojamas tvarkingas ir pilnai įrengtas 40 kv. m butas vienoje patogiausių Vilniaus vietų – Žvėryne, Latvių g.

Šviesus ir jaukus butas su vakarų krypties langais – vakarais daug natūralios šviesos ir saulėlydžių. Funkcionalus išplanavimas puikiai tinka vienam žmogui arba porai.

Pagrindinė informacija:

  • Šildymas – elektra
  • Butas pilnai įrengtas
  • Nemokamas parkingas uždarame kieme
  • Galima gyventi su nedideliais, tvarkingais augintiniais

Puiki vieta gyvenimui – rami kaimynystė ir greitas susisiekimas su centru:

  • ~5 min. pėsčiomis iki viešojo transporto stotelės
  • ~10 min. iki Baltojo tilto ir verslo centrų