Nuomojamas 2 kambarių butas, Antakalnis, T. Kosciuškos g., 70m², 1 aukštas, €1200

Vilniaus m., Antakalnis, T. Kosciuškos g.
€1200 / per month (17.14 €/m²)
2026-05-15 Seen: 31
Address
  • Municipality: Vilnius
  • City: Vilniaus m.
  • Neighborhood: Antakalnis
  • Street: T. Kosciuškos g.

General information
  • Area: 70.00m2
  • Number of rooms: 2
  • Floor: 1
  • No. of floors: 4
  • Year built: 2007

Description

Išnuomojamas erdvus 70 kv. m butas Kosciuškos gatvėje, itin patogioje ir strategiškai puikioje vietoje - tarp Antakalnio ir miesto centro.

Butas yra visai šalia Neries krantinės, Trijų kryžių kalnas bei Gedimino pilies bokštas. Puikus susisiekimas tiek pėsčiomis, tiek automobiliu - lengvai pasieksite Senamiestį, centrą ir pagrindines miesto vietas.

Butas erdvus ir funkcionalus - 70 kv. m ploto, papildomai yra terasa, kurioje galėsite mėgautis poilsiu ar rytine kava.

Bute yra visa reikalinga buitinė technika patogiam gyvenimui.

Privalumai:

- Puiki vieta tarp centro ir Antakalnio
- Šalia Neries ir žaliosios zonos
- Erdvi terasa
- 70 kv. m
- Visa buitinė technika
- Patogus susisiekimas

Dėl daugiau informacijos ar apžiūros kviečiame susisiekti.

Price
€1200 (17.14 €/m²)

Contact agent to view the property

Become one of us! Join the OPPA team of brokers.