Geriausia vieta pirkti ir parduoti jūsų nekilnomąjį turtą

Parduosime butą, namą, sodą...

Apie mus

Operatyvi Pagalba

Misija!

Būti profesionaliu tarpininku tarp turto savininko ir kliento, išsiaiškinant jų poreikius ir maksimaliai juos patenkinant. Profesionaliai konsultuoti klientus visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais.

Vizija!

Tapti žinoma ir pripažinta lydere NT srityje.

Filosofija!

Brokeriai orientuoti į klientus ir jų poreikius, bendraudami su klientais taiko pasitikėjimo, pagarbos ir partnerystės principus; veikia operatyviai, inovatyviai ir kūrybiškai, laikosi principo, jog tik ėjimas koja kojon su laiku duoda gerus rezultatus ir lyderystės galimybę.

NT agentūroje OPPA brokeriai dirba pagal individualios veiklos pažymas, yra savarankiški ir atsakingi. Pagrindinis dėmesys agentūroje skiriamas brokerių kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam mokymuisi, individualių tikslų nusistatymui, produktyviam darbui ir rezulatatų siekimui. Nauji brokeriai turi savo kuratorius, su kuriais konsultuojasi, sprendžiant darbo eigoje iškilusias problemas ar aiškinantis keblias juridines, finansines bei etines situacijas. Aiški, tiksli ir subalansuota mokymo sistema sudaro sąlygas profesionaliam kolektyvo tobulėjimui, skatina kiekvieno bendradarbio lyderystę ir atsakomybę už savo veiklos rezultatus. Agentūroje prioritetas teikiamas komandiniam darbui. Tarp brokerių vyrauja draugiškumas ir pasitikėjimas, pagarba ir kolegiškumas. Kolektyvas skatinamas ne tik dirbti, bet ir pramogauti kartu, nuolat ieškant turiningų užsiėmimų ir naudingų potyrių.

Vertybės

Paprastumas

OPPA agentūros brokeriai bendrauja paprastai ir nuoširdžiai, su visais klientais ieško sąlyčio taškų ir kartu siekia geriausio rezultato.

Dėmesingumas

OPPA agentūra dėmesinga visiems savo klientams ir brokeriams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ir socialinės padėties; įsiklauso į klientų poreikius ir stengiasi maksimaliai juos patenkinti.

Profesionalumas

OPPA agentūra siekia, kad visi veiksmai, susiję su NT sandoriais, būtų atliekami kvalifikuotai ir profesionaliai.

Komandinis darbas

OPPA agentūros brokeriai dirba kaip viena darni komanda, kurioje individualūs kiekvieno brokerio pasiekimai yra vertinami ir skatina tobulėti kitus, o tuo pačiu gerina visos agentūros veiklos rezultatus.

Tobulėjimas

OPPA agentūra rūpinasi, kad brokeriai nuolat tobulėtų, todėl rengia mokymus bei seminarus brokeriams aktualiomis temomis, susijusiomis su pardavimais ir naujovėmis NT rinkoje.

Pirmaujantys NT rinkoje

Mūsų agentūros brokeriai siekia būti geriausi NT srityje, Oppa agentūra padeda jiems tai pasiekti.

Istorija
Oppa agentūra pradėjo savo veiklą 2009 m. rugpjūčio mėnesį. Buvo naudojama gerai žinomos tarptautinės kompanijos frančizė. 2009 m. gruodžio mėnesį, siekiant pasiūlyti brokeriams ir turto savininkams patraukelsnes ir labiau konkurencingas sąlygas atsisakyta frančizės. Klientams bei brokeriams pasiūlytas originalus, išskirtinis vardas – OPPA agentūra. OPPA agentūros vardas Vilniaus mieste gerai žinomas.
560
136
1485
315

Mėnesio geriausi

Sigita Aniūkštytė-Karužė
Sigita Aniūkštytė-Karužė
Nekilnojamojo turto brokerė ekspertė

Savo darbe vadovaujuosi sąžiningumo bei žmogiškumo principais. Vertinu kiekvieną žmogų, tad pirmiausia stengiuosi išsiaiškinti norus bei pateisinti lūkesčius. Reikia pagalbos parduodant, išnuomojant, keičiant ar perkant nekilnojamąjį turtą: butą, namą, mišką, sklypą? Norite pasitarti? Skambinkite – profesionali NEMOKAMA KONSULTACIJA.

Rimas Sapitavičius
Rimas Sapitavičius
Nekilnojamojo turto brokeris - ekspertas

Esu kilęs iš Širvintų krašto, mane dauguma žino šio krašto bei aplinkinių rajonų gyventojai. Daugeliui iš jų pagelbėjau parduoti bei įsigyti nekilnojamąjį turtą. Jei norite parduoti, ar pasikonsultuoti, pasiskambinkite, padėsiu ir Jums.

Teodoras Povilonis
Teodoras Povilonis
Nekilnojamojo turto brokeris

Nekilnojamo turto ekspertas, besirūpinantis jūsų sėkme ir patogumu perkant ar parduodant turtą.

Prenumeruokite mūsų naujienraštį