Geriausia vieta pirkti ir parduoti jūsų nekilnomąjį turtą

Parduosime butą, namą, sodą...

Apie mus

Operatyvi Pagalba

Misija!

Būti profesionaliu tarpininku tarp turto savininko ir kliento, išsiaiškinant jų poreikius ir maksimaliai juos patenkinant. Profesionaliai konsultuoti klientus visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais.

Vizija!

Tapti žinoma ir pripažinta lydere NT srityje.

Filosofija!

Brokeriai orientuoti į klientus ir jų poreikius, bendraudami su klientais taiko pasitikėjimo, pagarbos ir partnerystės principus; veikia operatyviai, inovatyviai ir kūrybiškai, laikosi principo, jog tik ėjimas koja kojon su laiku duoda gerus rezultatus ir lyderystės galimybę.

NT agentūroje OPPA brokeriai dirba pagal individualios veiklos pažymas, yra savarankiški ir atsakingi. Pagrindinis dėmesys agentūroje skiriamas brokerių kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam mokymuisi, individualių tikslų nusistatymui, produktyviam darbui ir rezulatatų siekimui. Nauji brokeriai turi savo kuratorius, su kuriais konsultuojasi, sprendžiant darbo eigoje iškilusias problemas ar aiškinantis keblias juridines, finansines bei etines situacijas. Aiški, tiksli ir subalansuota mokymo sistema sudaro sąlygas profesionaliam kolektyvo tobulėjimui, skatina kiekvieno bendradarbio lyderystę ir atsakomybę už savo veiklos rezultatus. Agentūroje prioritetas teikiamas komandiniam darbui. Tarp brokerių vyrauja draugiškumas ir pasitikėjimas, pagarba ir kolegiškumas. Kolektyvas skatinamas ne tik dirbti, bet ir pramogauti kartu, nuolat ieškant turiningų užsiėmimų ir naudingų potyrių.

Vertybės

Paprastumas

OPPA agentūros brokeriai bendrauja paprastai ir nuoširdžiai, su visais klientais ieško sąlyčio taškų ir kartu siekia geriausio rezultato.

Dėmesingumas

OPPA agentūra dėmesinga visiems savo klientams ir brokeriams, nepriklausomai nuo jų amžiaus ir socialinės padėties; įsiklauso į klientų poreikius ir stengiasi maksimaliai juos patenkinti.

Profesionalumas

OPPA agentūra siekia, kad visi veiksmai, susiję su NT sandoriais, būtų atliekami kvalifikuotai ir profesionaliai.

Komandinis darbas

OPPA agentūros brokeriai dirba kaip viena darni komanda, kurioje individualūs kiekvieno brokerio pasiekimai yra vertinami ir skatina tobulėti kitus, o tuo pačiu gerina visos agentūros veiklos rezultatus.

Tobulėjimas

OPPA agentūra rūpinasi, kad brokeriai nuolat tobulėtų, todėl rengia mokymus bei seminarus brokeriams aktualiomis temomis, susijusiomis su pardavimais ir naujovėmis NT rinkoje.

Pirmaujantys NT rinkoje

Mūsų agentūros brokeriai siekia būti geriausi NT srityje, Oppa agentūra padeda jiems tai pasiekti.

Istorija
Oppa agentūra pradėjo savo veiklą 2009 m. rugpjūčio mėnesį. Buvo naudojama gerai žinomos tarptautinės kompanijos frančizė. 2009 m. gruodžio mėnesį, siekiant pasiūlyti brokeriams ir turto savininkams patraukelsnes ir labiau konkurencingas sąlygas atsisakyta frančizės. Klientams bei brokeriams pasiūlytas originalus, išskirtinis vardas – OPPA agentūra. OPPA agentūros vardas Vilniaus mieste gerai žinomas.
560
136
1485
315

Mėnesio geriausi

Ernestas Mankevičius
Ernestas Mankevičius
Nekilnojamojo turto brokeris
Andrius Januškevičius
Andrius Januškevičius
Nekilnojamojo turto brokeris

Atsakingai pasiūlysiu Jums tinkamiausią sprendimą. Padėsiu jį įgyvendinti per įmanomai trumpą laiką.

Stanislav Žverelė
Stanislav Žverelė
Nekilnojamojo turto brokeris ekspertas

Ar jūsų planuose – nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, nuoma ar keitimas? Nesvarbu, ar tai būtų jaukus butas miesto širdyje, erdvus namas šalia gamtos, žavingas sklypas ar miškas – aš esu čia, kad padėčiau. Kaip patyręs nekilnojamojo turto brokeris, suprantu, kiek svarbu rasti patikimą specialistą, kuris vadovaus jums per visą procesą. Skambinkite man dabar ir pasinaudokite PROFESIONALIA NEMOKAMA KONSULTACIJA. Mes aptarsime jūsų poreikius, lūkesčius ir kartu surasime geriausius sprendimus jūsų nekilnojamojo turto klausimams. Jūsų patikimumas ir pasitenkinimas – mano didžiausias prioritetas!

Prenumeruokite mūsų naujienraštį