Rimas Sapitavičius

Nekilnojamojo turto brokeris - ekspertas

Esu sertifikuotas Nekilnojamo turto ekspertas. Dirbant su manimi Jūsų turtu bus pasirūpinta profesionaliai nuo pradžios iki pabaigos (klientų paieška, atstovavimas derybose, probleminių situacijų sprendimas, reikiamų dokumentų surinkimas, greitesnis turto vertinimas, bendradarbiavimas su bankais, viskas vienoje vietoje. Atsakingai, saugiai ir paprastai.

Kontaktai

Susisiekti - sužinok objekto kainą


Brokerio objektai

Kiti brokeriai

Deivydas Žalys
Deivydas Žalys
Nekilnojamojo turto brokeris
Stanislav Žverelė
Stanislav Žverelė
Nekilnojamojo turto brokeris ekspertas

Ar jūsų planuose – nekilnojamojo turto pirkimas, pardavimas, nuoma ar keitimas? Nesvarbu, ar tai būtų jaukus butas miesto širdyje, erdvus namas šalia gamtos, žavingas sklypas ar miškas – aš esu čia, kad padėčiau. Kaip patyręs nekilnojamojo turto brokeris, suprantu, kiek svarbu rasti patikimą specialistą, kuris vadovaus jums per visą procesą. Skambinkite man dabar ir pasinaudokite PROFESIONALIA NEMOKAMA KONSULTACIJA. Mes aptarsime jūsų poreikius, lūkesčius ir kartu surasime geriausius sprendimus jūsų nekilnojamojo turto klausimams. Jūsų patikimumas ir pasitenkinimas – mano didžiausias prioritetas!

Gediminas Sobeckis
Gediminas Sobeckis
Nekilnojamojo turto brokeris

Padėsiu Jums greitai ir be streso parduoti ar išnuomoti nekilnojamą turtą visoje Lietuvoje. Mielai pakunsultuosiu kitais NT klausimais.

Rolandas Budrikas
Rolandas Budrikas
Nekilnojamojo turto brokeris ekspertas

Nekilnojamo turto ekspertas.