Stanislav Žverelė

Nekilnojamojo turto brokeris ekspertas

Esu nekilnojamojo turto brokeris, įsipareigojęs suteikti aukščiausios klasės paslaugas. Mano darbo esmė – kliento pasitenkinimas ir norų bei poreikių išpildymas. Kiekvienas, kreipiantis į mane, gali būti tikras, kad bus įdėtos visos pastangos, kad jūsų nekilnojamojo turto svajonės taptų realybe. Su platu patyrimu nekilnojamojo turto srityje, galiu suteikti patikimus patarimus ir efektyvius sprendimus įvairiose situacijose.

Ar jums reikia pagalbos parduodant, išnuomojant, keičiant, ar perkant nekilnojamąjį turtą – butą, namą, mišką, sklypą? Norite profesionalių patarimų? Nedvejodami skambinkite man. Aš pasiruošęs suteikti NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ ir padėti jums pasiekti geriausius rezultatus. Jūsų pasitenkinimas – mano prioritetas!

Kontaktai

Susisiekti - sužinok objekto kainą


Brokerio objektai

Kiti brokeriai

Jolanta Šatkutė
Jolanta Šatkutė
Nekilnojamojo turto brokerė ekspertė
Renata Sedlikovska
Renata Sedlikovska
Nekilnojamojo turto brokerė - ekspertė

Nežinote, kiek vertas Jūsų nekilnojamas turtas? Norite parduoti, išnuomoti, pakeisti savo nekilnojamąjį turtą, o gal ieškote NT? PASKAMBINKITE ARBA PARAŠYKITE. Parduosiu/išnuomosiu Jūsų butą, namą, mišką, sklypą greitai, saugiai ir už aukščiausią rinkos kainą! Mano tikslas yra, pasitelkiant savo žiniomis bei sukaupta ilgamete patirtimi, suteikti Jums aukščiausios kokybės paslaugas. Dirbu Jums, dirbu rekomendacijom.

Antanas Pavilionis
Antanas Pavilionis
Nekilnojamojo turto brokeris
Jolanta Stepanova
Jolanta Stepanova
Nekilnojamojo turto brokerė ekspertė

Esu sertifikuota Nekilnojamo turto ekspertė.